Movies
Ratings
62
Taken 2Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0