Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 5.0
DangalRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5