Movies
Ratings
181
BargainRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5