Series
Ratings
54
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5