Series
Ratings
21
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0