Titles you rated
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
ErasedRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 4.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.5