Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.0
Heart Is 2Rated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
StardustRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.5