Series
Ratings
61
Good DoctorRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0