Titles you rated
Protect the BossRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.5