Movies
Ratings
15
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0