Movies
Ratings
62
InterstellarRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0- Green DaysRated ★ 3.5
- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 2.5
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 1.5
Mr. GoRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 2.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0