Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5