Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Wilde EngelRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0