Titles you rated
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0