Titles you rated
Love, RosieRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MurdererRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 2.0
MarionetteRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 1.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5