Movies
Ratings
38
Dancing QueenRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5