Movies
Ratings
81
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Silent WitnessRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0