Movies
Ratings
923
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5