Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0