Titles you rated
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0