Titles you rated
Johnny ExpressRated ★ 3.0
VenomRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5