Titles you rated
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Community Season 1Rated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 3.0