Movies
Ratings
16
The PactRated ★ 1.5
BloodworkRated ★ 4.0
Summer CampRated ★ 2.5
SouthboundRated ★ 2.5
SplinterRated ★ 5.0
And Soon the DarknessRated ★ 4.5
Before I WakeRated ★ 3.0
Mother's DayRated ★ 4.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 4.5
BorderlandRated ★ 3.5
Lake FearRated ★ 0.5
The WardRated ★ 5.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.5
It FollowsRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0