Titles you rated
John WickRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Men in HopeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5- All Bark No BiteRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Wrong Turn 5: BloodlinesRated ★ 3.5
Dead SnowRated ★ 3.5
Sorority RowRated ★ 2.5
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 3.5