Movies
Ratings
128
A MuseRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
GamerRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0