Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0