Series
Ratings
36
The Silent SeaRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
The Twilight ZoneRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Planet EarthRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5