Series
Ratings
43
Where Is My HomeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5