Movies
Ratings
55
SnowpiercerRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0