Titles you rated
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
HugoRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.5
Love, MarilynRated ★ 5.0
The Seven Year ItchRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
AnnieRated ★ 4.5