Movies
Ratings
531
The SubstanceRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 0.5
CureRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
Another CountryRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 3.0
The Story of Qiu JuRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0