Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 2.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.0
The WitcherRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0