Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0
Night of a 1000 HoursRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0