Series
Ratings
27- The LoverRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0