Series
Ratings
14
VeepRated ★ 4.0
Strangers Season 1Rated ★ 4.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 0.5
Secret Love AffairRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5