Series
Ratings
83
The Flower in PrisonRated ★ 0.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 1.0
Love RainRated ★ 1.0
BigRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0