Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Quantum LoveRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
DittoRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0