Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5