Movies
Ratings
684
Mr. NobodyRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
TenetRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5