Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.5
Collateral DamageRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0