Series
Ratings
171
Capital ScandalRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 2.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0