Movies
Ratings
1482
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 2.0
TogetherRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0