Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Shin's ProjectRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.0
Alien: EarthRated ★ 4.0
ButterflyRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
TwelveRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 2.5