Movies
Ratings
1061
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.0
OculusRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 4.5
HalRated ★ 3.0
Gnomeo & JulietRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5