Movies
Ratings
453
The PriestsRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 0.5
BrokenRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5