Series
Ratings
35
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0