Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.5