Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5- The CravingsRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0