Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 1.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0