Movies
Ratings
609
Hello GhostRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.5
Two GuysRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0
No MercyRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0